Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43

Сара Маркоска одигра "Private Show"

Петок, 21 Февруари 2014

Слатката мала принцеза која ја гледавме како весело игра во видеото за нејзиното "Зелено светло" Сара Маркоска

 

Слатката мала принцеза која ја гледавме како весело игра во видеото за нејзиното "Зелено светло" Сара Маркоска, се претвори во прекрасна секси девојка каква што до сега не сме ја виделе и одигра провокативни сцени за потребите на снимањето за новиот спот.
Видеото кое го режираше Александар Ристевски Принц се работеше за новиот сингл на Сара "Private Show" чиј што композитор и продуцент е Зоран Алексиќ, а текстот го напиша Рената Кралевска.
- “Пресреќна сум што конечно ќе го издадам мојот нов сингл, испеан на англиски јазик. Текстот во песната е провокативен, па затоа одлучивме да направиме и таков спот. Уживав во секој момент од снимањето, одиграв многу интересни сцени за кои се погрижи мојот кореограф Јана Андреевиќ и искрено едвај чекам да го видам комплетното видео издание“ - изјавува Сара.

Запуштена стара фабрика во Скопје, студио и градски улици се дел од локациите на кои се снимаше видеото за „Private Show“. Синглот ќе биде интернационално издаден во текот на месецов од страна на Sky Eye Entertainment во соработка со најголемите европски и американски издавачи и дистрибутери, а во Македонија песната ќе биде промовирана заедно со видео записот.

Last modified on Недела, 23 Февруари 2014 - 18:49

.

.


ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ:

Запленета дрога во вредност од еден милион евра на ГП „Богородица“ и кај

Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (06.03.2021) во

Повеќе

Запленет камион со половина тон марихуана на ГП Богородица

Вечерва на Граничниот премин „Богородица“ запленет е камион полн со 500

Повеќе

Почина градежен работник во Гевгелија

Во централното градско подрачје каде се изведуваат градежни работи на просторот

Повеќе

Запленети 200 кг марихуана на граничната линија, приведени две лица

Одделот за криминалистика при ОВР Гевгелија во соработка со специјализирани

Повеќе

Тежок сообраќаен билтен - еден починат, еден тешко повреден

Едно починато и едно лице со тешки телесни повреди, без податоци за настаната

Повеќе

ОКШ Гевгелија бара воведување полициски час

Галопирачкиот раст на новозаболени од корона во Гевгелија и регионот (видно од

Повеќе

Почина Веселинка Поп Гонова

Утрово во Клиника „Жан Митрев“ воСкопје, каде што беше хоспитализирана оваа

Повеќе

Лишени од слобода двајца жители на о. Гевгелија

Прексиноќа пред полноќ, поточно во средата, жител на Мрзенци и жител на

Повеќе

Три последователни потреси во Грција почувствувани и во Гевгелија

Вечерва од 19:38 часот, 19:53 ч. па до 20:25 часот почуствувани се три

Повеќе

Почувствуван земјотрес во Гевгелија

Благо движење на земјата како лулање во правец југ-север-југ вечерва беше

Повеќе

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.