Gevgelijanet - ШОУБИЗНИС
Топ Новости >
За спомен на неговиот другар Ѓешо
Во сеќавање на 46 годишниот актер-режисер и оскаровец Филип Сејмор Хофман издвојуваме дел од неговите најдобри филмски остравувања
Музичката Венера која повеќе од две децении опстојува на врвот, се појави со нов спот и со своето совршено тело
Долго најавуваната соработка помеѓу двете заносни убавици се остваи со нумерата "Can't Remember to Forget You" во која танцуваат и мамат воздишки
Убавицата од Барбадос, музичката ѕвезда, со нескротена сценска и животна енергија, пред фото објективот докажа дека за убавото тело секоја модна сезона е убава
Девојката на Роналдо - убава, ем паметна, ем со самостоен став кон провокативните новинари
Во отворено писмо до него бара да го прифати фактот дека таа е лезбејка, за да го одврати од намерата да ја ожени со човек кој ќе успее да ја направи жена за награда од 40 милиони фунти
Најмногу му лежат познатите хит нумери: „Drunk love” на Бијонсе и „Dark horse” на Кети Пери, со кои се релаксира после вежбите за одржување на мускулестото тело. Кој вели дека снагаторите неможат да бидат нежни и емотивни?
Гитарскиот маг - Влатко Стефановски го споделува „Сеир“ со публиката, во кој се содржани 10 нови авторски композиции, после многуте звуковни авантури кои ги приредил за публиката од сите меридијани
Страница 21 од 23

 
 

 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.