Топ Новости >
Познатиот српски комичар пред смртта 20 години не купил нови кондури
Летни ноти од наши гевгелиски дечки и девојки
И скопските протести вклопени во спотот за песната „IMA IH“ со текст инспириран од реалните настани-протести низ балканот
Српската актерка Лидија Вукичевиќ вита и секси и во своите 53 години
Феноменална завршница на 5-тиот Д Фест
Нова песна на Даниел кајмаковски
Малиот јубилеј ќе биде одбележан со тридневни музички настапи
Првиот мал јубилеј од петгодишнината на одржувањето на фестивалот со богата програма
Младата гевгеличанка стана кантавторка
Страница 9 од 23

 
 

 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.