Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Ова е најновата верзија, сечена, лепена и монтирана
Шеретски додека и' кумуваш на фамилијата, со грб пред истражен суд
Мермерната подлога на нечија „Ѕвезда на славните“ е лежиште на бездомник-ци во Лос Ангелес
Страница 3 од 3

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.