Топ Новости
Дивеење во Гевгелија - Вторник, 24 Март 2020 09:49
Плата од соништата - Наса бара доброволци за лежење и гледање телевизија за плата од 16.500 евра
ВИДЕО: Еко анализа на Дејан Малзарков
Сака да ја испроба темната страна на животот - Британка на возраст од 104 години ќе оди во затвор поради…
Кинезите ја финансираат изградбата на најдолгиот подводен тунел во светот, што ќе ги поврзува главните градови на Финска и Естонија
Неколку тонски кит проголтал нуркач, но овој нежен џин увидел дека нешто не е во ред и го плукнал нуркачот…
Секое подарено цвеќе покрај вниманието и убавината на неговите бои носи и порака
ВИДЕО: По потекло е од Југославија, живее на северозапад од Турција, има 95 години, 12 деца и 152 внуци
Основачот на „Мајкрософт“, Бил Гејтс, издвои десет технологии што би можеле да го променат светот оваа година
ВИДЕО: Доказ дека годините не се важни и ограничувачки
Страница 5 од 23

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.