Топ Новости
Видео: Талат гостува во серијалот „90 SECONDS“ каде со своите одговори го засмева дури и квиз водителот
Во текот на својот живот родила осум деца и има 67 потомци
Кинеската вселенска мисија бележи извонредни резултати - Изникнале растенија од првите однесени семиња на Месечината
Видео кое секако ќе ве насмее
ВИДЕО: Звуци оддалечени 1,5 милиони светлосни години од Земјата, откри НАСА, а јавува весникот „Independent“
Позитив на денот. Синот рокер помага при подготвување на бадниковото лепче
ВИДЕО: Учиме англиски со Шварценегер
Какви реакции предизвикува снежна кукла на Снешко која нанадејно мрда?
По 2012, ова е втор пат во историјата вештачки објект испратен од Земјата да се наоѓа во меѓуѕвездениот простор
Страница 4 од 21

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.