Топ Новости
Ова се возила на една измината младост од минатиот век: Југо, стоеден, буба, пегла - овие "ликови" заедно одамна не…
Грандиозното уметничко и градежно дело, Ајфеловата кула во Париз, која годишно ја посетиуваат 7.000.000 посетители е најпосетен споменик на културата.…
Мало слонче сака нежности и гушкања. Не може даму се одолее иако од милина ќе ве кутне на земја.
ВИДЕО: Игор Џамбазов прашува за дестинација: Госпожа каде е патот?
Со Диџеј градоначалник ќе се подига јавната свест за хуманоста меѓу нас
ВИДЕО: Еко анализа на Дејан Малзарков
Сака да ја испроба темната страна на животот - Британка на возраст од 104 години ќе оди во затвор поради…
Неколку тонски кит проголтал нуркач, но овој нежен џин увидел дека нешто не е во ред и го плукнал нуркачот…
ВИДЕО: По потекло е од Југославија, живее на северозапад од Турција, има 95 години, 12 деца и 152 внуци
Страница 3 од 14

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.