Топ Новости
Билборд кампања - Понеделник, 06 Јули 2020 15:42
Сака да ја испроба темната страна на животот - Британка на возраст од 104 години ќе оди во затвор поради…
Неколку тонски кит проголтал нуркач, но овој нежен џин увидел дека нешто не е во ред и го плукнал нуркачот…
ВИДЕО: По потекло е од Југославија, живее на северозапад од Турција, има 95 години, 12 деца и 152 внуци
ВИДЕО: Доказ дека годините не се важни и ограничувачки
ВИДЕО: Jaпонци вљубени во балканскиот мелос ја испеаа песната „Рум, дум, дум”
Видео: Талат гостува во серијалот „90 SECONDS“ каде со своите одговори го засмева дури и квиз водителот
Видео кое секако ќе ве насмее
Позитив на денот. Синот рокер помага при подготвување на бадниковото лепче
ВИДЕО: Учиме англиски со Шварценегер
Страница 4 од 15

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.