Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
DJ Верзија на разговорите на Горде (првата полицајка Јанкуловска)
Теледиригирани интелигентни машини, роботи убијци, роботи способни сами да ја утврдат целта на напад се предизвците на големите воени сили…
Дали сте во групата од 98% од луѓето кои не можат да го решат?
Како свирењето на инструмент му користи на вашиот мозок
Хартиените авиончиња кои ги правевме во основно училиште и ги фрлавме од прозорите на училниците, отидоа чекор понапред
Креааторот на iPhone ја ограничил употребата на техничките иновации за своите деца
Со новите климатски промени зголемен е бројот на електрични празнења кои предизвикуваат нестабилна електрична мрежа, која пак доведува до зголемен…
Хокинг: Божјата честичка може да предизвика целосен колапс на просторот и времето и да ја уништи вселената!
Овој природен извор на енергија годишно усмртува над 30.000 животни
Страница 7 од 9

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.