Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Дали сте во групата од 98% од луѓето кои не можат да го решат?
Како свирењето на инструмент му користи на вашиот мозок
Хартиените авиончиња кои ги правевме во основно училиште и ги фрлавме од прозорите на училниците, отидоа чекор понапред
Креааторот на iPhone ја ограничил употребата на техничките иновации за своите деца
Со новите климатски промени зголемен е бројот на електрични празнења кои предизвикуваат нестабилна електрична мрежа, која пак доведува до зголемен…
Хокинг: Божјата честичка може да предизвика целосен колапс на просторот и времето и да ја уништи вселената!
Овој природен извор на енергија годишно усмртува над 30.000 животни
Мисијата на Аполо 11 заврши успешно со атерирањето на тлото на Месечината на 20 јули 1969 година
Секоја секунда во светот се случуваат хакерски напади од една на друга страна на земјината топка
Страница 7 од 9

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.