Топ Новости >
Влегол во лифт и налетал на половина аргентинска репрезентација заедно со најплатениот фудбалер на светот
Посетител на плажа додека ја снимал морската шир и синиот хоризонт, станал видео сведок на спасувачка мисија
Патот кон успехот е понекогаш трнлив, понекогаш - вжарен
Мало дете за прв пат запознава геј пар: "Вашиот сопруг е машко?“
Испратил 5.000 пораки за да ја пронајде жената на својот живот
Дали сме социјално загрозени со виртуелните пријателства без личен контакт, разговор и средби во живо
Сликите не се за возачи со слабо срце :)
Барак Обама се соочи со предизвикот да игра на фудбал со јапонски робот
Ако не сте татко, ќе Ве фати мерак да доживеете таква посакувана реакција на радост од Вашата појава
Страница 13 од 15

 
 

 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.