Топ Новости >
Дали некогаш сте обрнале внимание на рацете на познатите личности кога се фотографираат во јавноста, или држат говор, и составените прсти во облик на пирамида?
Еден швеѓанин упатил вознемирувачко писмо до еден угледен весник во својата земја во кое барал “да се укине интернетот“ додека не биде уништен светот
Страница 15 од 15

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.