Топ Новости >
Груевски рапер „Не сме ни ангели ни идеални“
НАСА официјално денеска соопшти дека е откриена вода во течна состојба на Марс
Видео: Опасностите од социјалните мрежи
Активен на сите демонстрации го привлече вниманието и грижата за негово трајно вдомување во семејство
Планетарно позната за два дена
Сладолед... од квалитетниот... Ете толку вреди чувањето на демократијата... frown emoticon
Станувајќи Twitter корисник за пет часа се стекнал со милион следбеници и постигна Гинисов рекорд
Безжичниот рутер се претвора во уред за шпионажа што ќе се користи за здравствени цели, но можност и да се злоупотреби
Страница 8 од 15

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.