Топ Новости >
Многу осамени срца од Карпош дојдоа кај Стефче на гости
Лола има само 15 месеци и не попушта пред авторитетот на таткото
Американски полицаец на работно место
Позитивни слики од огромни куќиња кои се мазат со своите сопственици
Во светот на децата не се удираат девојчињата
Теледиригирани интелигентни машини, роботи убијци, роботи способни сами да ја утврдат целта на напад се предизвците на големите воени сили во светот
Мермерната подлога на нечија „Ѕвезда на славните“ е лежиште на бездомник-ци во Лос Ангелес
Дали сте во групата од 98% од луѓето кои не можат да го решат?
Едногодишно слонче преживеа 14 напади од лавови во Сафари парк во Замбија
Страница 10 од 15

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.