Топ Новости
Билборд кампања - Понеделник, 06 Јули 2020 15:42
Министерот Спасовски за ТВ21 истакна дека има пријави за закани од раководни лица во опозициската ДПМНЕ и членови од истата…
Разговор на Спасе со техничка поддршка во емисијата „Еден на еден“
Бојкотирањето ќе ја однесе ВМРО-ДПМНЕ во погрешен правец (Никола Тодоров)
Историски факти споделени од сведок на македонските битисувања во своите изминати 99 години живот
ЕКСКЛУЗИВНО – Заменик генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ повикува на масовна излезеност на референдумот
Градинката е готовоа, има набавено опрема, но нема дозвола за користење на објекотот од сопственикот - Министерство за образование и…
Документирани свадбарски обичаи во село Миравци по сценарио и режија од Јово Камберски
Проштално собирање на тргот во Сплит во чест и сеќавање на Оливер Драгоевиќ
Видео: одговор на градоначалникот Поцков за недостатоците на проектот со кои се соочил на терен
Страница 7 од 24

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.