Топ Новости
Без примопредавање од инвеститорот и без изведба на сите проектни зафати пазарот е пуштен во употреба, што е на штета…
Видео репортажа од Гевгелија на „360 степени“ со наслов „Нема лоши народи туку лоши политики“
Необични несреќи кои завршуваат без повредени
Голем дрон направен од стара када кој може да пренесе човек
Се гради нов проект за водоснабдување и ќе се набават деарсенификатори за бунарите кај Моин
Најавениот протест со блокада на граничните премини низ државата од страна на членови и приврзаници на ВМРО-ДПМНЕ не се одржа…
„Пријатели“ - нов серијал во македонска верзија
Саше Ивановски за Ѕинго и Стојменов
И Траволта збунет од најавата за слава, а затечената празнина пред штабот на ДПМНЕ
Страница 8 од 22

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.