Топ Новости >
Во емисијата „Win-Win“ која оди на 24 вести, министерот за Образование и наука Адеми одбиваше да одговори на стручни прашања од областа на металургијата на која дипломирал
Се’ за Студентскиот пленум и протестите во кратко видео со јасна дефинираност … и сликовитост
Покана за настанот во одбрана на ГТЦ
Во с. Моин поделени 300 литри вода
Проект на граѓаните на Република Македонија
Изум во соработка со Небојша Гелевски
Видео социјален експеримент на OckTV
К-15 уште одамна сериозно ја обработија проблематиката за здравата исхрана
Отровната гевгелиска вода за која со месеци не проговорил локалниот општински Совет се најде на тема во емисијата „24 Анализа“ на програмата на 24 Вести
Страница 15 од 17

 
 

 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.