Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Мачната 2016 ја одбележаа многу тешки настани, протести, пркоси кон власта и фамилијата која владее и дузина храбри личности кои…
Интервју за „Стандард“ со Јованка Дојранлиева
Страница 2 од 2

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.