Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Македонска верзија на приказната за Снежана
Од Проф. д-р Катерина Тодороска, научен советник во Институтот за национална историја
Став на Жарко Трајановски по повод изнесените ставови на лидерот на партијата на власт за поплавите и вината за нестручноста…
Од фекалии прави планински извор.. од куварка, педијатар... чудесна е нашата Македонија
Писателот и драматург Југослав Петровски со песна за вождот од чии небиднини граѓаните протестирара за правда дури и за време…
Колумна на Ѕвездан Георгиевски за Призма
Колумна на Ерол Ризаов
Колумна на Александар Литовски за магазин „Глобус“
Страница 13 од 21

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.