Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Кежаровски: За смелоста да мислите поинаку и да го кажете тоа гласно, може да ви се закануваат, да ве прогласат…
Кабранов: Референдум за ГТЦ - тест за демократија и вежбање до конечната битка за слобода
До кога ќе молчат Црвенковски и некогашната елита на социјалдемократите за борбата на Заев
Поранешниот прв човек на Бирото за јавна безбедност и десна рака на Димовска вели дека аудиоснимките ги направиле вработени во…
Во нашата средина, објавувањето анонимни коментари во медиумите е познат метод за политичка ликвидација, кој датира уште од најцрните пропагандни…
Македонија на 117-то место во рангирањето на „Репортери без граници“ за 2015 година: Живот на дното на листата на медиумските…
По информациите дека се прислушувани амбасадори од земјата, евроамбасадорот Аиво Орав до МНР доставил дипломатска нота преку која бара да…
49 точки на дневен ред во 9 часовна маратонска седница на Советот на општина Гевгелија
„Кога простаци владеат со народот и ја држат власта, тоа најмногу и’ штети на државата!“
Страница 16 од 21

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.