Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
(Видео) Вакер: Македонија е во многу интересен момент, луѓето почнаа да се ангажираат
Анализа: Дали објавените прислушувани разговори се резултат на активност на странски или домашни разузнавачки служби?
Колумна на Ристо Поповски
Законски одговор на Проф.д-р Темелко Ристески на најавената забрана од Јавното обвинителство за објавување на податоци во однос на аферата…
Пишува Ѕвездан Георгиевски
Со репликата од култниот филм „Таксист“ што ја изговара Роберт Де Ниро Проф. Попсимонова во реална конфронтација и конечна пресметка…
На крај , пред Владата ќе дојдат онолку луѓе на кои не може да им се одбие барањето и државниот…
Провладините мегафони се во шок. Насетуваат нешто што директно им го загрозува џебот, а можеби и повеќе од тоа
Страница 17 од 21

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.