Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Ристо Поповски: Содржината и ликот на грбот, што сами си го предлагаат и самите ќе си го гласаат, е правен…
Да се напише учебник кој ги содржи научните и стручните факти на јазик разбирлив за соодветната возраст за која е…
Студентите го кажаа својот став. Излегоа на протестен марш, покажаа дека се единствени, покажаа дека не сакаат надворешна евалуација на…
Сервис за проверка на факти со анализа на Телеграф: Каде најдобро се живе - Покрај Кавадарци и Штип, посочена и…
Биљали: Заев пак ќе фрли „бомба“. Појасни дека поседува докази, после чија презентација во јавноста, премиерот Никола Груевски ќе мора…
Збогум „Г-дин Сахара“ Featured
Главната дилема е дали македонските власти се' уште сметаат на Субрата Рој и неговите проекти овде
Извештајот на Амбасадорот во САД Зоран Јолевски кој оваа функција ја извршуваше седум години излезе дека од човек кој требаше…
Високиот европски новинарски форум СЕЕМО кој се одржа во Скопје, иако игнориран од најголемиот дел од медиумите во земјата донесе…
Почитувани читатели, емисијата за хумор и сатира „Хихирику“ заврши по 40 години слободно емитување, хи, хи, хи...
Страница 18 од 21

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.