Пратеникот Павле Богоевски со свое видување за референдумската треска по општините
Фејсбук статус на Ѓорѓи Спасов
Советничката за земјоделие на премиерот, Ленче Николовска на својот фејсбук профил апелира до земјоделците да не подлегнуваат на лажни ветувања
Пишува проф- д-р Мирјана Најчевска, граѓански активист и бранител на човековите права
Пишува: Бошко Нацевски
ФБ реакција на Бранко Тричковски
Екс премиерот Емил Димитриев на комитска вечер во Гевгелија
Павле Богоевски - пратеник во Собранието на РМ
Отворена ФБ група за спас на криминалците од ВМРО
Страница 5 од 18

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.