Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Најчевска до пратениците од листата на СДСМ: Ќе свикате ли собраниска седница или да си влеземе ние граѓаните да го…
ФБ реакција на новинарот Бранко Тричковски
Дефиниција на Југослав Петровски за Доналд Трамп
ФБ став на Бранко Тричковски
Црквата ги нарече пагански, а власта со препорака да не се палат коледарски огнови за да се заштити воздухот
„Посветено на самопрогласениот вожд на Левото“ - од Југослав Петровски
В. Васиљ: Сега е битна само поддршката на оној што има најголема сила да го победи тој режим, а таа…
Фејсбук реакции за нечовечкиот однос на режимските митингаши коi настраданиот прегазен сопартиец го оставиле на патот
ФБ реакција на проф. д-р Темелко Ристески за рекламниот слоган на власта
Страница 7 од 18

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.