Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Павле Богоевски, граѓански активист и еден од предводниците на Шарената револуција кој стана дел од предлог листата на СДСМ за…
Ивана Туфеџиќ, член на Студентскиот пленум која стана дел од кандидатската листа за пратеници на СДСМ
Б.Нацевски: Како Илија Димовски стана „прва ослободителна пушка“
Фејсбук реакција на Павле Богоевски - еден од водачите на „Шарената револуција“
Фејсбук реакција за ограничувањата во македонското здравство
Фејсбук реакција на Професорката Мирјана Најчевска по повод извештајот на СЈО во Собранието на РМ
Пример за сатиричната борба на социјалните мрежи против глупостите на режимот
Поплавите донесоа нова езерска атракција во метрополата
Досетливите фејсбукчии го имаат одговорот
Страница 8 од 18

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.