Топ Новости
Билборд кампања - Понеделник, 06 Јули 2020 15:42
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
На 23 октомври пред две години новинарите протестираа за „Слобода за Кежо“ а специјалците со сила го загушија протестот и…
Толку од Закотот - објави на својот ФБ профил портпаролот на СДСМ Петре Шилегов
ФБ пост на Јорданка Ивановска Јоци за прегазувањето на 13 годишниот Давид и криењето на идентитетот на возачот кој ја…
Фејсбук статус на Валентин Глигоров
Фејсбук статус на Александар Дојранлиев
ФБ статус на новинарката Јорданка Ивановска - Јоци за животниот стандард со оваа власт
По говорот на Груевски по повод Илинден, портпаролот на СДСМ Петар Шилегов преку Фејсбук статус со порака до говорникот
Власта купува палми, кои им ги бодат очите, а уште повеќе душите на народот
Страница 10 од 17

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.