По одржаниот ТВ дуел на лидерите од двете политички партии - СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ, во јавноста излегоа реакции за оценките…
FB реакција на актерот Сашо Тасевски за преработката на „Некст тајм“ - како и за какви пари од рокери станаа…
За маргинализираните жени во општеството, за мобингот врз жените, за социјална и економска независност, за достоинство и почит кое треба…
Пенрдаровски: Поддршка од 31 политичка партија и граѓани - потег без преседан со повторната кандидатура за претседателската трка, како одговор…
Најчевска: На кое кршење на правото се спротиставила Гордана Силјановска во изминативе 25 години?
Автопревозникот „Дурмо турс“ сам вршел превоз на патници, сам вршел технички преглед на своите возила
Фејсбук реакции на тема прејадување од богатите празнични трпези
Од рубриката Фејсбук реакции - креативната страна на гевгеличани за гевгелискиот снег
ФОТО ГАЛЕРИЈА од Фејсбук реакции: Азилантот шета
Страница 2 од 18

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.