Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Фејсбук статус на проф. Темелко Ристески
Анита Љатифи- ФБ пост
Фејсбук пост на Јованка Дојранлиева - граѓански активист и основач на граѓанската иницијатива АРСЕНА
Акцијата за спонтано чистење продолжува по јавни огласи за домашно чистење
Со посвета до пролетерите
Нова ФБ група која за половина ден собра над 6,5 илјади поддржувачи
Facebook post на новинарот Бошко Нацевски
Страница 8 од 16

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.