Топ Новости >
Премерот на терен, а помошта пристигнува и нема кој да ја дистрибуира
Македонските телеоператори се вклучија во акција за собирање донации за Србија
Слики на срамот - Актуелната македонска неонацистичка иконографија
Поглед во една училница во Злетово
Носителот на листата на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 6, НИКОЛА ПОПОСКИ со неговите „гласачи“
Значи на власта на располагање и се вишок 450 илјади гласа. Е сега тоа што опозицијата се согласи да оди на избори со овој список, без попис, без прочистен список, тоа е нивна проценка
Привана хациенда на канал 5-ковци
Од коментарите дека со влезот во ЕУ че се збогуваме од овие привилегии на домашната трпеза ФБ корисник вели дека : „Големо е моето лично разочарување од необразуваноста и примитивизмот во кои потона Македонецот
Се бореа за својата иднина, а други лежат во сегашноста без иднина!!
Страница 14 од 15

 
 

 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.