Топ Новости >
Со посвета до пролетерите
Нова ФБ група која за половина ден собра над 6,5 илјади поддржувачи
Facebook post на новинарот Бошко Нацевски
Криминалците освен порокот да крадат, знаеле и да лајат - (Бошко Нацевски)
Ванхауте: Честитам, сега од ЕУ сте оддалечени 10 светлосни години!
Режисерот Југослав Петровски со сатирична песна ги повикува граѓаните на протест пред Уставен суд
Доволно од нас се откажаа и заминаа
FB пост на Катарина Цаневска
Страница 7 од 15

 
 

 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.