Топ Новости >
ФБ статус на новинарката Јорданка Ивановска - Јоци за животниот стандард со оваа власт
По говорот на Груевски по повод Илинден, портпаролот на СДСМ Петар Шилегов преку Фејсбук статус со порака до говорникот
Власта купува палми, кои им ги бодат очите, а уште повеќе душите на народот
„Нема правда, нема мир“ вака револуционерниот музичар и активист ја поздрави публиката на Д Фест во Дојран
Од фејсбук пост со сликичка, до насловна во дневен печат
Поцков: Јавно се прашувам зошто нашите оставки не се прифатени, а се прифатени оставките на Миле „ми текна“ и Горде „Шу прајш“. Зар не сме сите исти пред законот?!
Без изјави, без идеја, без бројност, ама тука се контрашите секогаш во служба на власта
Реагираат што „шефот“ си порачал мерцедес, а тие уште се возат со жути комбиња
ФБ статус на Дамир Незири од Тетово
Страница 9 од 15

 
 

 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.