Топ Новости >
Поддршка од поранешниот ЕУ Амбасадор Ерван Фуере до граѓаните кои протестираа пред Владата: Нема камена палата, со колку дебели ѕидови да е, која ќе ги заштити оние кои се кријат во неа
Дури сега завршив со полиција, извештаи и записници... ФБ статус на Никола Наумовски од „Плоштад Слобода“
Фејсбук статус на Ѓунер Исмаил
Фејсбук реакција на Владимир Милчин за предлогот за колективна амнестија изречен од Љубчо Георгиевски: Нема да биде простено ако СДСМ има слух за пеколните комбинаторики на Љубчо Георгиевски кој се надева дека ќе ќари во матното. Нема да биде простено ако СДСМ го предаде Зоран Заев
Имате визија за развој на градот и за безбедноста на пешаците или само за сечење дрвја, редење бехатон плочки и обезбедување на армија цајкани за протести пред МРТВ ? - новинарката Ј.И. Јоци до горенаведените
Манасиевски: Господине Славески 60 пати ви е зголемен буџетот на тајната полиција, Што ќе прави тајната полиција со 1,538 милијарди денари? Знаете ли колкупари се ова?
Писарев: - „Нема да заминам додека не им видам грбот на тие што ни ги уништија животите“
Канал 5 ја премолчи 8-та бомба, велат така било во 2001
„Човек да не знае дали да ви се смее или да ве жали...“ - ФБ статус на Јофе за спиновите на провладините медиуми и портали
Страница 10 од 15

 
 

 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.