Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
14 бомба: Местење договори за провизии Featured
Опозицијата ја објави 14-та политичка бомба која овој пат беше посветена на директната инволвираност на премиерот Груевски во обезбедување на…
Од 23 март до 6 април трае собирањето потписи за претставка до Уставниот суд на РМ за Законот за хонорарците…
Кому му пречи „Вистината за Македонија“ Featured
Унакажен билбордот на ОО СДСМ Гевгелија со транскрипти од разговори објавени преку проектот Вистината за Македонија
Јавното Обвинителство против „Комуналец“ и директорите Featured
Судскиот спор што го води Јавното обвинителство против ЈПКД „Комуналец“ и поранешните директори повторно одложено на барање на две од…
Ја поздравиме иницијативата за референдум во Општина Центар за изгледот на Градскиот Трговски Центар – Скопје
Водата е природата Featured
22-март Светски ден на водата
Судските власти во вилаетот на власта, за возврат верност цел живот
Летоци во Гевгелија: ВМРО на правите ВМРОВЦИ Featured
Превирањата во владејачката партија пристигнаа и до гевгелиското ВМРО
Протест на гевгелиските средношколци Featured
Експерименти пред лабораторија, а не врз средношколци
Страница 188 од 227

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.