Топ Новости
Августовска разгледница од Дојран - Понеделник, 03 Август 2020 14:35
Воз удрил во автомобил кај с.Давидово - Понеделник, 27 Јули 2020 17:55
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Осудената на 11 месеци затвор Љубица Каровска, заради лажна факултетска диплома со која засновала работен однос паднала под милоста на…
„Градот убав пак ќе никне“, „Нема фајде од ламбите ваши, кога овде не светат децата наши“, „Хорхе, Валандово се срами…
Рокот за исполнувања на барањата на Шарената револуција е 18 јуни
Преку соопштение до медиумите кабинетот на Иванов соопшти за повлечената аболиција
Љубе Бошкоски на слобода Featured
Попладнево е ослободен Љубе Бошкоски, кој во затворот одлежа 5 години, дознава Фокус
Шарената револуција во Гевгелија побара итно повлекување на аболицијата, оставка од Иванов и украдените 5 милијарди долари да се вратат…
Скандалозно: Општина Гевгелија самоволно ја прогласи водата со арсен за исправна Featured
Општина Гевгелија одбива да расправа по граѓански иницијативи за арсенот и ја прогласи водата за исправна
Не Ви се плашиме! Featured
Десеттиот протестен ден во Гевгелија со порака до режимот: „Не Ви се плашиме“!
Шарените револуционери со групно газење на Отчетот на ДПМНЕ извикувајќи „Оваа власа не чини“
Страница 191 од 263

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.