Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Акција: 50 човечиња во 40 метри квадратни Featured
Приказ на криминалната интервенција врз избирачкиот список на РМ што е срам за демократијата во Македонија
Над 600.000 исселени од Македонија, а неизносените обувки пред Влада
На прес конфернцијата, Специјалното обвинителство ја најави првата акција под името „Титаник“, за дела поврзани со изборите
Граѓанска дебата со панел дискусија - „Помеѓу идејата за слобода и заробената држава“ и „Преку социјална правда до подобра живејачка“ …
Гевгелија блокирана, а градоначалникот молчи Featured
Таксистите и автобуските превозници и денеска го блокираа магистралниот пат до ГП „Богородица“ и улиците и раскрсниците низ Гевгелија
ГП Богородица блокиран од такси превозниците Featured
Блокирани ГП Богородица, булеварот и централното градско подрачје
„Колку чевли останаа неизносени?“, собир пред Влада посветен на иселувањето Featured
„Колку чевли останаа неизносени?“е настан кој во сабота (13 февруари) напладне пред Владата ќе го организира иницијативата „Заслужуваме подобро“ за…
Дебата на ГЕМ - Република Македонија веќе 10 години е држава која е заробена од страна на политичките структури на…
Вашингтон и Брисел со нови 10 барања до политичка разрешница Featured
Пораките од ЕУ-САД со уапатство: Што МОРА да се спроведе до 20 февруари за да се организираат фер избори
Страница 195 од 259

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.