Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Случаен минувач го пренесе гласот на народот пред камерите на МТВ извикувајќи „лажете“
Празникот на трудот кој се празнува на првиот ден од мај и е посветен на борбата за зачувување и унапредување…
Намалувањето на законските работнички права е едната страна од тажната приказна на нашето трудово право, додека другата е токму непочитувањето…
Во текстот насловен „Скандал во Македонија“ германската телевизија АРД пренесува дека: „Опозицијата во Македонија не ги признава резултатите од претседателските…
Експерти од општествено-политичките области укажуваат на задоцнетата реакција на СДСМ за непризнавање на резултатите
Граѓанската Асоцијација МОСТ денес оддржа прес конференција на која беше објавена прелиминарната оценка за вториот круг од претседателските, како и…
Бројни нерегуларности на избирачкото место во Ромското мало во Кочани
Како чин на морална одговорност поради потонатиот ферибот со ученици во кој загинаа над 180 лица
На неколку минути по изминувањето на изборниот молк Зоран Заев, лидерот на СДСМ на Прес конференција најави дека тие не…
Страница 195 од 205

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.