Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Владата ќе ги испозатвори малите фирми - нема веќе фирми на домашни адреси, мора деловен простор
Општинската организација на СДСМ на својот ФБ профил ја објави депонираната оставка од функцијата пратеник на избраниот кандидат Сашо Поцков…
Во анкетата на ВЕБ страната на Општина Гевгелија помеѓу понудените приоритетни проектни области никаде ја нема водата за пиење
Во Македонија постојат регистрирани 84 инциденти сторени поради омраза во периодот од 14 месеци
Прилог на новинарот Огнен Јанески, направен на 1 Мај на тема како се одбележува празникот на трудот со волонтерите од…
Инаугурацијата на Шефот на државата, помина без присуство на СДСМ, ДУИ и на НДП, а отсуствуваа и странски претставници
Едукативна поддршка, вовед во примена на теоријата Сензорна интеграција
Лицемерието на најбогатиот владетел - Султанот од Брунеи живее во палата со 1.788 соби и 257 бањи, живее раскалашено и…
Дескоска: И покрај нашите нотарски заверени изјави ова е уште еден доказ за самоволието, насилството и ароганцијата на власта
Страница 201 од 213

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.