Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Националните Банки во државата по барање на УЈП деновиве блокирала 18.950 трансакциски сметки на граѓаните врз основа на решенија на…
Минатата 2013 година преку Системот 48 часа, поднесени се 345 пријави на граѓаните за одредени проблеми до општинската администрација
Ги спуштија штитовите и се приклучија на протестите
Целата зграда на Владата на Херцеговачко-Неретвански Кантон е во пламен и гори, а на местото на настанот пристигна противпожарна екипа…
Од скршените прозори на зградата излегува црн чад, а од зградата на Претседателството на БиХ симнато е државното знаме
По пожарот, полицајците кои ја чувале зградата на владата на Зеничко-Добојскиот кантон, ја одложиле опрема и на демонстрантите им ја…
Хотелите недовршени и неподготвени за големиот број спортисти кои ќе пристигнат како учесници на ЗОИ, но затоа пак сликата на…
ВМРО-ДПМНЕ во претходните 3-4 години упорно го одбиваше донесувањето на овој закон, практично со идентичен текст каков што е денеска,…
Во периодот од 20 дена пред отпочнување на изборна кампања и за време на изборна кампања не може да се…
Страница 291 од 296

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.