Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Петок 13-ти Хонорарците пред Влада Featured
Видео: Оголена политиката на Владата кон уметниците и хонорарците
Слободната автономна зона создадена од Пленумците од вчера на пладне, денеска поддржана од бројни граѓани
Од полноќ 12.02.2015 во прекин е патничкиот и транспортниот сообраќај, а железничкиот внатрешен сообраќај е веќе во прекин од вчера
Создадена Автономна зона на студентите Featured
Студентите го окупираа Универзитетскиот кампус, најавија дека не го напуштаат просторот таму и ќе преноќат вечерва
Автономна зона & Блокаден пленум Featured
Студентите од УКИМ и од Факултетите во Битола најавија формирање Автономна зона и блокада на наставата
Геровски: Никој не смее да зуцне! Се чекаат директиви
Бомбата на Заев пукна за разобличување на ПУЧОТ Featured
Видео од пресот на Заев и објавените снимки од преслушкувани разговори
Почина во сон, на денот кога семејството ја чекаше веста кога ќе им бидат уплатени средствата за операција на ’рбетот…
Во исчекување на аферата „Пуч“ на социјалните мрежи и дел од медиумите со препораки како да се справат со окупираниот…
Страница 86 од 101

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.