Топ Новости
Успешна еко акција во село Богородица - Сабота, 14 Септември 2019 14:18
Празнична посетеност на Дојран - Понеделник, 09 Септември 2019 10:19
Среќно првачиња! - Вторник, 03 Септември 2019 17:55
Албанската опозиција посакува предвремени парламентарни избори во Македонија, без нив ќе ги бојкотира претседателските
На средба во Мала Речица паднал договор за консезуален кандидат за претседател, но и за предвремени парламентарни избори, кои би…
Портпаролот на СДСМ со извод од Катастар објави два имотни листови на недвижен имот - станови на име Драган Павловиќ…
Стручњаците од Асоцијацијата на архитекти револтирани! Дали Жерновски ја губи биктата?
Централното претседателство на партијата воведува нов стандард во претседателските избори со барањето “Консензуален претставник за претседател“
Некогашниот дневен весник „Фокус“ на директорот на УБК Сашо Мијалков, треба да му плати околу 9.000 евра обесштетување , за…
Страница 88 од 88

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.