Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Покрај платените 2,9 милиони евра за новата зграда на Министерството за правда со дополнителни 450 илјади евра ќе се докитува…
ВМРО-ДПМНЕ во претходните 3-4 години упорно го одбиваше донесувањето на овој закон, практично со идентичен текст каков што е денеска,…
Во периодот од 20 дена пред отпочнување на изборна кампања и за време на изборна кампања не може да се…
Албанската опозиција посакува предвремени парламентарни избори во Македонија, без нив ќе ги бојкотира претседателските
На средба во Мала Речица паднал договор за консезуален кандидат за претседател, но и за предвремени парламентарни избори, кои би…
Портпаролот на СДСМ со извод од Катастар објави два имотни листови на недвижен имот - станови на име Драган Павловиќ…
Стручњаците од Асоцијацијата на архитекти револтирани! Дали Жерновски ја губи биктата?
Централното претседателство на партијата воведува нов стандард во претседателските избори со барањето “Консензуален претставник за претседател“
Некогашниот дневен весник „Фокус“ на директорот на УБК Сашо Мијалков, треба да му плати околу 9.000 евра обесштетување , за…
Страница 101 од 101

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.