Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Опозициската СДСМ објави документ со кој се обвинува владејaчката ВМРО-ДПМНЕ за корупција
Нема чесни и фер избори со пристрасна медиумска покриеност, матни државни и партиски активности што не овозможија рамноправен натпревар на…
Првомајски проглас и повик за протест во организација на пет самостојни Синдикални организации
За Уставниот суд отстранувањето на новинарите на 24 декември било за нивна заштита
При средба на кандидатот Стево Пендавовски со граѓаните, настанала тепачка меѓу присутните, со недолични довикувања
Големите партиски ривали ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ ќе се соочат и во вториот изборен круг за Претседателските избори 2014
Професорот по уставно право Светомир Шкариќ на својот некогашен студент и колега, а сега кандидатски претендент за втор мандат за…
Форумот на жени на СДСМ најавува низа различни активности насочени кон едукација и афирмација за женските права
Дружење и учење на тренинг курсот е организиран од младинската невладина организација „Млади за Љубов “
Страница 109 од 112

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.