Топ Новости
Воз удрил во автомобил кај с.Давидово - Понеделник, 27 Јули 2020 17:55
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Кандидатката на ХДЗ која вчера славеше победа, била кусок за 150.000 гласови за регуларна победа, изрече во својата одлука Уставниот…
Хан: Европскиот совет нема да даде зелено светло за Македонија
Иако армијата ги предупреди специјалците дека имаат обврска да не објавуваат за природата на својата работа
Сиромаштијата и невработеноста во африканскиот континент оптеретен со големата закана од смртоносниот вирус Ебола, придизвикаа имиграционо стампедо на граѓани од…
Не се појавил на националната телевизија од трети септември, во јули беше виден куц, а отсуствал и на отворањето на…
Македонски аналитичари за настапите на сегашниот и номинираниот за нов американски амбасадор во Македонија имаат едно мислење - тоа е…
Поранешниот американски претседаел Џорџ Буш не ги убедил ќерките да станат членки на Републиканската партија
Граѓанин на Варна: Прво огромна поддршка кон луѓето и службите кои работеле цела ноќ и да продолжат да работат!
Поради напнатите состојби во државата гласањето ќе го следат 2.784 набљудувачи, 19 од МОСТ
Страница 13 од 18

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.