Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Србија и БиХ ги преживуваат најголемите поплави во последните 120 години
Уште пожестоки протести по клоците на советникот на Ердоган кој на ваков недоличен начин се пресметуваше со немоќен демонстрант кој…
Лицемерието на најбогатиот владетел - Султанот од Брунеи живее во палата со 1.788 соби и 257 бањи, живее раскалашено и…
Видео каналот YouTube и Твитер во Турција со постирањето на снимки за коруптивно однесување на премиерот Реџеп Тајип Ердоган беа…
Празникот на трудот кој се празнува на првиот ден од мај и е посветен на борбата за зачувување и унапредување…
Во текстот насловен „Скандал во Македонија“ германската телевизија АРД пренесува дека: „Опозицијата во Македонија не ги признава резултатите од претседателските…
Како чин на морална одговорност поради потонатиот ферибот со ученици во кој загинаа над 180 лица
Алкохоличар и зависник од дрога - тоа е неговата животна судбина и покрај славата на неговиот полубрат со кој тој…
Се’ помина со акламација во присуство на врховниот командант и Претседател
Страница 16 од 20

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.