Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Владата на Романија најави дека денеска ќе ја повлече уредбата за декриминализација на корупцијата по петдневните протести на граѓаните низ…
Застрашувачка дијагноза за претседателот Трамп
Првата дама на САД во недоумица дали ВЕБ страната на Белата куќа треба да биде информатор или маркетинг локатор за…
Македонците од дијаспората му го свртеа грбот на Никола Груевски
Додека не дојдат промени во врвот на партијата ние не сме дел од оваа врхушка (ЗК на ДПМНЕ во Австралија)
Речиси 40% од американските бирачи сакаат Трамп да се повлече од изборната трка
Фото и Видео дека имало и бетер од нас во светот
Британскиот весник „Мирор“ објави вознемирувачки фотографии за одмаздата на Ердоган врз учесниците на воениот удар
Угледниот американски весник Вашингтон пост ја објави веста за почеток на изборната кампања во Македонија со само една партија
Страница 8 од 14

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.