Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Во нападите загинаа 34 лица, а над 150 се повредени
Спомникот е висок 37 метри, изграден е од бетон и покриен со златна боја
Најмалку 150 луѓе се убиени во седум терористичките напади во Париз
Голема огреботина кон кабината од внатрешноста на камионот укажува на тоа дека бегалците долго време се бореле за живот
Кандидатката на ХДЗ која вчера славеше победа, била кусок за 150.000 гласови за регуларна победа, изрече во својата одлука Уставниот…
Хан: Европскиот совет нема да даде зелено светло за Македонија
Иако армијата ги предупреди специјалците дека имаат обврска да не објавуваат за природата на својата работа
Сиромаштијата и невработеноста во африканскиот континент оптеретен со големата закана од смртоносниот вирус Ебола, придизвикаа имиграционо стампедо на граѓани од…
Не се појавил на националната телевизија од трети септември, во јули беше виден куц, а отсуствал и на отворањето на…
Страница 9 од 14

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.