Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Македонски аналитичари за настапите на сегашниот и номинираниот за нов американски амбасадор во Македонија имаат едно мислење - тоа е…
Поранешниот американски претседаел Џорџ Буш не ги убедил ќерките да станат членки на Републиканската партија
Граѓанин на Варна: Прво огромна поддршка кон луѓето и службите кои работеле цела ноќ и да продолжат да работат!
Поради напнатите состојби во државата гласањето ќе го следат 2.784 набљудувачи, 19 од МОСТ
Републичкиот Штаб за вонредни состојби им забранува на банките со седиште во Република Српска и филијали на банките во Федерацијата…
Изгубил се’ во поплавите, а бара само гумени чизми за помош - новинарот му ги дал неговите
Србија и БиХ ги преживуваат најголемите поплави во последните 120 години
Уште пожестоки протести по клоците на советникот на Ердоган кој на ваков недоличен начин се пресметуваше со немоќен демонстрант кој…
Лицемерието на најбогатиот владетел - Султанот од Брунеи живее во палата со 1.788 соби и 257 бањи, живее раскалашено и…
Страница 10 од 14

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.