Топ Новости
Навалица на рибари во Дојран - Вторник, 18 Февруари 2020 11:27
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Шеста хуманитарна акција на Форумот на жени на СДСМ Гевгелија
Пиеме бактерии, отров и кал, а ни наплаќаат чиста вода Featured
Трибина на АРСЕНА и АКВА за водоснабдувањето во Гевгелија и Струга
Промоција на видео: „Двата духа на една вода“ Featured
Здружението за развој и активизам „Аква“ од Струга во партнерство со граѓанската иницијатива „АРСЕНА“ и Здружението на граѓани „ПАТОКАЗИ“ од…
Претставници на граѓанската платформа „Граѓаните за Македонија“ со активисти од акцијата „Заслужуваме подобро“ во заедничка акција во близина на градскиот…
Весникот се чита и се’ повеќе го бараат и граѓани кои остварила неформални средби со членовите на тимот активисти од…
Валандовчани велат дека заслужуваат подобро, но за тоа да се случи треба да замине оваа бесна власт
СДСМ Гевгелија:Само ДПМНЕ зборува за федерализација, не СДСМ Featured
СДСМ Гевгелија: Единствено ДПМНЕ и нивните медиуми зборуваат за федерализација! Никој друг ниту зборувал ниту зборува за тоа
Одбраната не ја сака јавноста на судското рочиште на Јавното обвинителство против ЈПКД „Комуналец“ и поранешните директори
Страница 88 од 108

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.