Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Минатата 2013 година преку Системот 48 часа, поднесени се 345 пријави на граѓаните за одредени проблеми до општинската администрација
Страница 90 од 90

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.