Топ Новости
Августовска разгледница од Дојран - Понеделник, 03 Август 2020 14:35
Воз удрил во автомобил кај с.Давидово - Понеделник, 27 Јули 2020 17:55
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
ГП Богородица блокиран од такси превозниците Featured
Блокирани ГП Богородица, булеварот и централното градско подрачје
Слободни гласачки права, услови за нивно за обезбедување и како да се одржат за да ја одразат слободата воља на…
Слободни избори за слободни граѓан(к)и Featured
Цивил со работна средба во Гевгелија - дебата за можноста на одржување на фер избори во присуство локални претставници на…
23-ти КОЛЕДАРСКИ ХЕПЕНИНГ Featured
И годинава пред Божиќ во организација на ЛК СДММ Гевгелија
Шеста донаторска акција на АРСЕНА Featured
Предновогодишно донирање до социјалните ранливи категории семејства и потсетување до надлежните дека измина уште една година со неисполнети ветувања за…
Шеста хуманитарна акција на Форумот на жени на СДСМ Гевгелија
Пиеме бактерии, отров и кал, а ни наплаќаат чиста вода Featured
Трибина на АРСЕНА и АКВА за водоснабдувањето во Гевгелија и Струга
Промоција на видео: „Двата духа на една вода“ Featured
Здружението за развој и активизам „Аква“ од Струга во партнерство со граѓанската иницијатива „АРСЕНА“ и Здружението на граѓани „ПАТОКАЗИ“ од…
Страница 102 од 123

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.