Топ Новости
Дивеење во Гевгелија - Вторник, 24 Март 2020 09:49
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Европска поддршка за проектот "Програма за целосна социјализација на деца со посебни потреби во нивните заедници", преку Европскиот инструмент за…
Последниот полициски извештај од ПС Гевгелија укжува дека на подрачјето на Општина Гевгелија во периодот од 3 до 9-ти март…
Новоформираната партија на Стевчо Јакимовски- „Граѓанска Опција за Македонија“ - ГРОМ, првиот ден од март одржа основачко собрание во Гевгелија
Проблемот со зголеменото ниво на опасниот отров арсен во гевгелиската вода гевгеличани дојдоа да го споделат во главниот град. Виманието…
Минатата 2013 година преку Системот 48 часа, поднесени се 345 пријави на граѓаните за одредени проблеми до општинската администрација
Страница 112 од 112

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.